Titulka   >  OBEC   >  Čestní občania obce
publikované: 14.07.2015 12:20  //  aktualizácia: 14.07.2015 12:21  //  zobrazené: 6494

JUDr. Lívia Škultétyová

JUDr. Lívia Škultétyová je významnou rodáčkou našej obce. Naši občania, ale aj celá Slovenská republika ju pozná ako dlhoročnú riaditeľku odboru volieb a referenda Ministerstva vnútra SR. Bez jej dôslednej a vysoko odbornej práce si nevieme snáď predstaviť žiadne voľby v Slovenskej republike, pri ktorých pôsobila ako zapisovateľka ústredných volebných komisií.

 

Obecné zastupiteľstvo v Močenku na svojom 10. mimoriadnom zasadnutí konaného dňa 28. augusta 2013 Uznesením č. 6/M/2013 schválilo JUDr. Lívii Škultétyovej čestné občianstvo obce Močenok hlasmi všetkých prítomných poslancov za šírenie dobrého mena obce Močenok na Slovensku i v zahraničí a za vynikajúce pracovné výkony v prospech celej spoločnosti.

 

Čestné občianstvo bolo udelené pri významnom 900. výročí prvej písomnej zmienky o obci Močenok v Zoborskej listine.

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top