Titulka   >  Pozvánky
publikované: 16.03.2023 10:00  //  aktualizácia: 16.03.2023 10:26  //  zobrazené: 1718

ZRUŠENÉ - Valné zhromaždenie Spolku Urbárov a Želiarov

  

  Výbor Spolku Urbárov a Želiarov, pozemkové spoločenstvo v Močenku OZNAMUJE, že Valné zhromaždenie pozemkového spoločenstva, ktoré sa malo konať
v piatok 17.03.2023  je ZRUŠENÉ.
Náhradný termín bude včas oznámený.

 

 

O Z N A M

     Výbor Spolku Urbárov a Želiarov, pozemkové spoločenstvo v Močenku,  Vás týmto pozýva na Valné zhromaždenie pozemkového spoločenstva, ktorá sa bude konať dňa 17.03. 2023 so začiatkom o 16,00 hod. v kinosále obce Močenok.

   V prípade, že sa na zasadnutí valného zhromaždenia dvakrát počas 30 min. nezúčastnia členovia spoločenstva, ktorí disponujú nadpolovičnou väčšinou hlasov, výbor zvoláva mimoriadne zasadnutie valného zhromaždenia, s tým istým programom ako bolo zvolané pôvodné valné zhromaždenie podľa Čl.VIII, bod 3 prijatých stanov spolku.

Ak sa nemôžete zúčastniť rokovania valného zhromaždenia, môžete na základe písomného splnomocnenia poveriť zastupovaním svojej osoby iného člena spolku a to aj s právom hlasovania.

                                                                                       Ing. Ernest  V e r e š

                                                                                        predseda spolku

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top