Titulka  >  Pýtam sa obecného úradu

Pýtam sa obecného úradu

Pri akýchkoľvek problémoch s odosielaním žiadosti kontaktujte administrátora!

Máte otázky, ktoré sa týkajú obce alebo samosprávy? Neviete, ako a kde vybaviť konkrétnu záležitosť?

Po vyplnení nasledovného formuláru kliknite na tlačítko "Odoslať", ktoré odošle vyplnený formulár priamo na obecný úrad. Následne bude pridelený zodpovednej osobe, ktorá Vás bude kontaktovať. Text môžete rozpísať podľa vašej vôle.

Pred odoslaním si preverte správnosť vyplnenia políčok s kontaktnými údajmi. V prípade, že nebudú vyplnené správne, Vás nevieme kontaktovať a riešiť otázku, prosbu, informáciu či iné.

Prevádzkovateľ sa zaväzuje

neposkytovať súkromné údaje používateľa žiadnej tretej strane. Súkromnými údajmi používateľa sa na účely týchto pravidiel rozumejú všetky údaje, ktoré nie sú verejne prístupné ostatným používateľom alebo nie sú inak zdieľané (napríklad údaje, pri ktorých bolo používateľom uvedené „nezverejniť“ a pod.) a pošta, a to aj v prípade, ak je zdieľaná. IP adresa počítača a časy prístupov (Logy) používateľa sa nepovažujú za súkromný údaj používateľa.

Upozornenie !

Prosíme vás o slušnú formuláciu vašej otázky. Obsah tejto stránky by mal rešpektovať vzájomnú ústretovosť a toleranciu. Provokácie, hanobenie a urážky budú ignorované a nebudú riešené.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top